Nabízíme volná místa v Domově za zvýhodněné ceny

Našim cílem je zajistit dostupnost služeb všem, kteří o těchto službách uvažují.
Velmi dobře si uvědomujeme, jak složitě se společnost narovnává v době pandemie COVID – 19 a chceme, abychom Vám byli blíže u uměli pomoci v situaci, kdy už to pro Vás či Vaše blízké není v domácím prostředí ideální.
Svěřte Vaše blízké do rukou profesionálů, kteří mají celou řadu zkušeností a dokáží se o seniory nejen postarat, ale také s nimi zacvičit, trénovat paměť, uspořádat pro ně pravidelný zábavný program a také jim naservírovat výborné jídlo z naší vlastní kuchyně. V letním období už je pro Vás připravena venkovní terasa a krásná zahrada, která se těší dobré kondici a nabídne čerstvý vzduch, možnosti odpočinku, ale také aktivního pohybu po zpevněných cestách.
Snažíme se samozřejmě dodržovat veškerá opatření, ale zároveň v žádném případě nechceme bránit rodinám, aby přišly na návštěvu za svými blízkými a je naším cílem udělat vše pro to, aby osobní setkání mohla proběhnout a všichni měli možnost se vidět, popovídat si a strávit čas po boku svých nejbližších.

Neváhejte kontaktovat naše sociální pracovnice, které Vám rádi poradí a sdělí veškeré informace k této speciální nabídce našeho Domova.


Blanka Hronová

Sociální pracovnice 
Tel: +420 735 755 514 
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Adéla Spratková
Sociální pracovnice 
Tel: +420 734 346 052 
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bc. Soňa Slepičková

Vedoucí sociální péče
Tel: +420 735 755 513
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.