Zákaz návštěv do odvolání

Vážení a milí klienti, vážení rodinní příslušníci, milí přátelé,

dovolte mi, abych Vás touto cestou zdvořile požádal o respektování aktuálního zákazu návštěv a propustek do domácího prostředí. Bohužel se nám nevyhnula ani tato 4 vlna COVIDU – 19 a k dnešnímu dni máme potvrzeno několik příznakových a pozitivně testovaných klientů na DS. Vzhledem k tomu, že se převážně jedná o očkované klienty, tak je vidět, že i nám se tato nemoc nevyhne.

Sám píši záměrně nám, protože se potýkám od soboty s pozitivním výsledkem na COVID – 19, který mi vyšel po pátečním PCR testu, který jsem podstoupil hned jak jsem pocítil drobné příznaky choroby v pátek odpoledne. I přes všechna opatření, která dodržuji a nikde se nevystavuji tomu, kde bych se mohl nakazit, tak přesto se to ani mně nevyhnulo. Proto bych Vás všechny rád požádal, abyste nám pomohli v této situaci s tím, že byste nyní do odvolání nenavštěvovali své blízké v Domově, abychom ochránili nás všechny a to především klienty, zaměstnance, ale i Vás samotné. Nyní čekáme na rozhodnutí KHS, jak to bude s očkování 3. dávky očkování, takže hned jak budeme mít nějaké INFO, tak se samozřejmě ozveme.

Jakmile to bude možné, tak Vás též budeme informovat o možnosti rezervování návštěv v setkávači. Balíčky pro Vaše blízké můžete odevzdávat na recepci a následně budou předány.  

Přeji všem pevné zdraví a také to, aby nás již tato pandemie opustila a mohli jsme žít a radovat se ze života bez otravných opatření jako tomu bylo dříve.

Děkuji všem za pochopení a respektování nastavených pravidel Domova.

Moc si vážíme Vaší přízně a těšíme se na osobní setkání u nás v Říčanech - Voděrádkách.

 

S přátelským pozdravem

 

Ing. Pavel Kyzlink

Ředitel domova seniorů