REZERVACE
Pokoj

Pokoj

Pro seniory jsme připravili pohodlné jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje v oddělení, které je vybavené podle nejmodernějších poznatků péče o seniory. Základem je systém jednoduché komunikace s ošetřujícím personálem. Pokoje se třemi lůžky primárně slouží lidem s vyšší ošetřovatelskou péčí. Prostorným pokojům vymalovaným v příjemných teplých barvách  dominují velká okna. Pokoje jsou vybaveny televizí a Wifi.

Jídelna

Jídelna

Pokrmy z pestrého jídelníčku servírujeme v příjemném prostředí jídelny. Při jejím zpracování jsme počítali s potřebami seniorů. Na okamžiku záleží a jídlo je jedním ze zážitků, které si uchováváme i do pozdního věku.

Recepce

Recepce

Vítejte v Domově seniorů Říčany

Ošetřovna

Ošetřovna

Skvělé podmínky k zodpovědné práci potřebují také sestry.

Domov

Domov

K domovu přísluší velká zahrada vybízející k procházce, venkovním aktivitám nebo jen tak k posezení v altánu.

V těsné blízkosti domova se pak nachází řada přírodních i kulturních zajímavostí. Od dramatických scenérií povodí řeky Sázavy, přes malebné vesničky a městečka Ladova kraje. Po stezce Kocoura Mikeše projít přes louky a strže. Ten, kdo by snad mířil ještě dál, může navštívit hvězdárnu v Ondřejově. Pohled na oblohu plnou hvězd povznáší a připomíná nám naši nepatrnost.